Program:
- 8 czerwca (sobota)
- 20.30 – Wigilia Zesłania Ducha Świętego – Katedra Opieki NMP
- 22.30 – Msza święta – Bp Henryk Tomasik
- 20.30 – Wigilia Zesłania Ducha Świętego – Katedra Opieki NMP
- 9 czerwca (niedziela)
- 15.00-19.00 – VIII. Marsz dla Życia i Rodziny
- 15.00 – Msza święta – Bp Piotr Turzyński, parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu
- 17.00 – Koncert Zespołu „Jak Najbardziej” – Plac Corazziego przed Urzędem Miasta
- 15.00-19.00 – VIII. Marsz dla Życia i Rodziny
- 10 czerwca (poniedziałek)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1
- 17.00 – Msza święta w intencji uzdrowienia, o. J. Witko OFM, kościół pw. św. Józefa (pallotyni), ul. Młodzianowska 124
- 18.45 – Uwielbienie – plac przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1 (Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Effatha”)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1
- 11 czerwca (wtorek)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 18.00 – „Jak zbudować dom na skale?” – Monika i Marcin Gomułka, autorzy bloga: „Początek Wieczności”, SCM „Arka”, ul. Chrobrego 7/9, Radom
- 18.45 – Uwielbienie – plac przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 12 czerwca (środa)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 18.45 – Uwielbienie – plac przed Kościołem Garnizonowym,
Plac Konstytucji 3 Maja 1 (Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie;
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Magnificat”)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 13 czerwca (czwartek)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 18.45 – Uwielbienie – plac przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1 (Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Benedictus”)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 14 czerwca (piątek)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 18.45 – Uwielbienie – plac przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1
- 17.00 – Kurs Ewangelizacyjny „Nowe Życie” – Ośrodek „Kazimierzówka”,
ul. Główna 16 (Diecezjalna Szkoła Nowej Ewangelizacji Św. Dobrego
Łotra)
- 15.00-18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 15 czerwca (sobota) – 7 Godzin dla Pana:
- 13.00-18.00 – Uwielbienie – plac przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1; ewangelizacja uliczna
- 18.00 – Msza święta – Kościół Garnizonowy
- 18.30 – Uwielbienie – plac przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1;
- Wspólnoty: Szkoła Nowej Ewangelizacji Św. Dobrego Łotra (Radom), Pascha tu i teraz (Iłża), Effatha (Radom), Wspólnota Św. Jana Pawła II (Przedbórz), Światło Pana (Starachowice).
- 13.00-18.00 – Uwielbienie – plac przed Kościołem Garnizonowym, Plac Konstytucji 3 Maja 1; ewangelizacja uliczna