Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2018

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO – 25.12.2018

  1. Drodzy siostry i bracia. W ten święty dzień Bożego Narodzenia radość Matki Bożej, św. Józefa, Aniołów i pasterzy staje się naszym udziałem. Sprawując tę uroczystą liturgię, pragniemy i my choć odrobinę przybliżyć się do Pana Boga, który stał się człowiekiem i zamieszkał wśród nas. Niech zatem spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór, niech przychodzący Zbawiciel napełnia swoją łaską nasze serca. Parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt Bożego Narodzenia niech obficie udziela błogosławieństwa narodzony w Betlejem Syn Boży
  2. Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika Msze św. będą celebrowane w porządku niedzielnym
  3. W czwartek w liturgii Kościoła obchodzimy święto św. Jana Apostoła
    i Ewangelisty a w piątek święto św. Młodzianków Męczenników
  4. W najbliższą  niedzielę w liturgii Kościoła wspominamy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Wszystkim życzymy błogosławionych Świąt i dobrego tygodnia