Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2019

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 16.06.2019

  1. Uroczystość Trójcy Świętej wprowadza nas w niepojętą tajemnicę Boga. Jej wielkość przerasta nasze umysły, ale jednocześnie budzi zaufanie. Wszystko, co czynimy w życiu, czyńmy „w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego”, powierzając w ten sposób każdy nasz szlachetny zamysł wszechmocy Pana Boga
  2. W poniedziałek w liturgii Kościoła obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
  3. W czwartek, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, będziemy oddawać cześć i uwielbienie Jezusowi obecnemu pod postaciami eucharystycznymi. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w centralnej procesji, która rozpocznie się o godz. 9.30 Mszą św. w kościele pw. św. Jana Chrzciciela (Kościół Farny) a zakończy przy Radomskiej Katedrze. Przy naszym Kościele Garnizonowym wyznaczony jest trzeci ołtarz. Msze św. w naszym kościele w uroczystość Bożego Ciała będą celebrowane o godz. 7.30, 9.00, 12.00 i 18.00. Z racji procesji nie będzie Mszy św. o godz. 10.30
  4. Czerwiec to tradycyjnie miesiąc szczególnego kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godzinie 12.00 oraz w niedziele o godz. 17.30

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia