Ogłoszenia duszpasterskie 07.07.2019

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.07.2019

  1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem
  2. W środę o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  3. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna tylko w następujące dni: poniedziałek, środa, piątek w godz. 17.00 – 17.45. Intencje mszalne można zamawiać przed i po każdej Mszy św. Sprawy związane z pogrzebem przyjmujemy również poza godzinami urzędowania kancelarii parafialnej
  4. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
  • W poniedziałek – św. Jan z Dukli, prezbiter, kaznodzieja, pustelnik, patron rycerstwa polskiego, 
  • W czwartek – św. Benedykt, ojciec monastycyzmu zachodniego, założyciel i opat klasztoru Monte Cassino, patron Europy,
  • W piątek – św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu, niemiecki biskup misyjny, przyjaciel Polski, męczennik,
  • W sobotę  – święci Andrzej Świerad i Benedykt, polscy asceci, pustelnicy

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia