Ogłoszenia duszpasterskie 03.11.2019

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019

  1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia
  2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu
  3. Do piątku 8 listopada po Mszy św. o godz. 12.00 (dziś godz. 17.15) zapraszamy na różaniec w intencji zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej
  4. W środę o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. W przyszłą niedzielę katolicy w Polsce po raz 11 będą obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary. Po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na pomoc prześladowanym chrześcijanom w różnych częściach świata. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia